Produkty są w trakcie wprowadzania. Nie znalazłeś czegoś? Zadzwoń !!! Tel.  029 643 22 86
 1. Naboje z tlenkiem diazotu do ubijania śmietany, do syfonu 10 szt.

  Naboje z tlenkiem diazotu do ubijania śmietany stosowane są w syfonach do śmietany, deserów, kremów, sosów. Można stosować je w syfonach do ubijania śmietany produkowanych przez firmy: Liss, Kayser, Isi. Naboje zawierają 10 cm³ (8 gram)...


  Cena z VAT
  16.61 zł
 1. Naboje z tlenkiem diazotu do ubijania śmietany, do syfonu 50 szt.

  Naboje z tlenkiem diazotu do ubijania śmietany stosowane są w syfonach do śmietany, deserów, kremów, sosów. Można stosować je w syfonach do ubijania śmietany produkowanych przez firmy: Liss, Kayser, Isi. Naboje zawierają 10 cm³ (8...


  Cena z VAT
  75.00 zł
 1. Nóż dekoracyjny

  Nóż dekoracyjny  wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia, gwarantując długie użytkowanie. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  39.36 zł
 1. Nóż dekoracyjny do cytrusów

  Nóż dekoracyjny do cytrusów wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie kwasów zawartych w owocach. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  38.13 zł
 1. Nóż dekoracyjny do masła

  Nóż dekoracyjny do masła wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na zarysowania. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  38.13 zł
 1. Nóż dekoracyjny Julienne

  Nóż dekoracyjny  Julienne wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  89.79 zł
 1. Nóż dekoracyjny Julienne (zestaw 3 ostrzy)

  Zestaw noży dekoracyjnych Julienne wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu noże są trwałe i odporne na uszkodzenia.  Za ich pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje w postaci plastrów 45 mm, pasków...


  Cena z VAT
  151.29 zł
 1. Nóż dekoracyjny kanałowy pionowy

  Nóż dekoracyjny kanałowy pionowy wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na zarysowania. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  36.90 zł
 1. Nóż dekoracyjny kanałowy poziomy

  Nóż dekoracyjny kanałowy poziomy wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  36.90 zł
 1. Nóż dekoracyjny trójkąt

  Nóż dekoracyjny trójkąt wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  36.90 zł
 1. Nóż do obierania 60 mm

  Nóż do obierania wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje. Długość 60 mm


  Cena z VAT
  34.44 zł
 1. Nóż do obierania cytrusów

  Nóż do obierania cytrusów wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie kwasów zawartych w owocach. Idealnie sprawdza się do obierania owoców cytrusowych. 


  Cena z VAT
  32.21 zł
 1. Nóż do ogórków, 7 ostrzy nierdzewnych, nóż do krojenia w plastyry

  Nóż dekoracyjny do krojenia ogórków wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa. Długość całkowita: 16cm. Długość ostrzy: 28mm Ilość ostrzy: 7


  Cena z VAT
  19.99 zł
 1. Nóż do siekania ziół z podwójnym ostrzem

  Profesjonalny nóż do krojenia ziół z podwójnym ostrzem. Prezentowany wzór świetnie nadaje się zarówno do profesjonalnej kuchni, jak i do użytku domowego. - ostrze wykonane ze stali nierdzewnej - rączka wykonana z...


  Cena z VAT
  95.94 zł
 1. Nóż do spirali dużej

  Nóż do spirali dużej wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje w postaci  dużej spirali. 


  Cena z VAT
  23.37 zł
 1. Nóż do spirali małej

  Nóż do  spirali małej wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje w postaci małej spirali. 


  Cena z VAT
  19.68 zł
 1. Nóż do spirali podwójny 155 mm

  Nóż do spirali  podwójny wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje w postaci podwójnej spirali. Długość-...


  Cena z VAT
  31.98 zł
 1. Nóż do wycinania spirali

  Nóż do wycinania spirali wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje w postaci spirali. 


  Cena z VAT
  44.28 zł
 1. Nóż Tajski dwustronny

  Nóż Tajski dwustronny wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa. Dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Za jego pomocą można wykonać oryginalne ozdoby i dekoracje.


  Cena z VAT
  282.90 zł
 1. Obieraczka

  Obieraczka  wykonana jest z aluminium. Dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Za jej pomocą można w łatwy i szybki sposób obierać warzywa, przede wszystkim ziemniaki oraz owoce. 


  Cena z VAT
  35.99 zł
www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl