Krajalnica do sera 310p TEFLON

Krajalnica do sera 310p TEFLON

brutto: 5090.00 zł
netto: 4138.21 zł

Krajalnica do serów 310pT,  w której główne elementy, stykające się z krojoną żywnością (nóż, pokrywa noża i płyta oporowa) są pokryte teflonem.Teflon ogranicza przywieranie sera do powierzchni styku.
Krajalnica służy do krojenia wszelkiego rodzaju żywności na plastry o grubości do 16 mm, w sposób szybki i dokładny. Krajalnica do sera jest zaprojektowana i wykonana w sposób zapewniający utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych.Obsługa maszyny jest wyjątkowo prosta i maksymalnie bezpieczna. Stół podawczy jest przystosowany do krojenia kęsów żywności o maksymalnych wymiarach 240x200 i wysokości do 140 mm. Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez potrzeby dociskania żywności. Wszystkie powierzchnie maszyny, mające kontakt z żywnością, są wykonane z materiałów nierdzewnych. Ostrze noża maszyny jest trwale osłonięte specjalną osłoną ostrza, która uniemożliwia skaleczenie przy czyszczeniu elementów krajalnicy.Wszystkie elementy podlegające czyszczeniu jak pokrywa noża, stół roboczy czy prowadnica plastra, mogą być zdemontowane bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Dane techniczne:

Moc silnika:   150 W
Wymiary:   560×410×400 mm
Stół podawczy:   220x200 mm
Klasa bezpieczeństwa:   IP 33
Grubość krojonych plastrów:   0-16 mm
Średnica noża:   250 mm
Ciężar netto :   23 kg.www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl